O NAS

Miło nam Cię gościć na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu wszystko, czego chcesz się o nas i naszych produktach dowiedzieć.

Nasza firma powstała w 2003 roku.
Do 2022 roku nazywała się Prointro, kiedy to
zmieniliśmy nazwę na
Nowa nazwa znacznie lepiej określa to, czym jesteśmy i czym się zajmujemy.
Produkujemy głównie pudełka oklejane, w wielu rodzajach i typach.

Od samego początku naszą ambicją było wykonywanie najtrudniejszych zadań związanych z klejeniem papieru i tektury. Jesteśmy dumni, gdy nasi Klienci nazywają nas specjalistami, a nasze realizacje wytyczają kierunki rozwoju rynku i wysoko stawiają poprzeczkę całej branży.
Nasza misja to:

Szybki rozwój oraz zadowolenie Klientów przekonują nas, że upór w dążeniu do celu się opłaca.
Zawsze wykonujemy najlepszy produkt w najniższej możliwej cenie. To nie konkurencja, ale przyzwoitość każe nam stale obniżać koszty produkcji i przenosić te oszczędności na cenę produktu. Cały czas dążymy do tego, by doskonalić naszą organizację oraz procesy produkcyjne.

WSPÓLNA PRACA NAD PROJEKTEM

Fundamentem naszej strategii jest ścisła współpraca z klientami. Doradzanie im i wspólna praca nad osiągnięciem idealnego dla nich produktu.
Pracę rozpoczynany od dobrego poznania potrzeb klienta, proponując mu najlepsze rozwiązania technologiczne i estetyczne. Niezależnie od tego, czy w pudełku ma być szklana butelka, biżuteria, elektronika lub pasta do zębów nasze pudełka muszą spełniać wyśrubowane normy wytrzymałości.
Klient nie musi być fachowcem. My gwarantujemy, że nasze produkty będą idealne. Jednak by spełniały wymagania i oczekiwania klienta, konieczna jest wzajemna praca na etapie projektowym. Chętnie się jej podejmujemy. Nasi klienci cenią nas właśnie za to, że mogą nam powierzyć część zadań na tym etapie. Doradzamy, analizujemy, współpracujemy.

EKOLOGIA

Równie istotne jest dla nas dbanie o środowisko. Nie do uwierzenia jest, że celuloza użyta do naszej produkcji w ponad 85% pochodzi z recyklingu. W niektórych realizacjach jest to 100%, a nawet więcej. W końcu nasze odpady również do niego trafiają. Należy też zaznaczyć, że wszystkie nasze pudełka również nadają się do powtórnego przetworzenia.
O naszej dbałości o środowisko świadczy posiadany certyfikat FSC.

DOŚWIADCZENIE

Oprócz wachlarza standardowych usług introligatorskich wykonujemy szeroki zakres prac nietypowych i rzadkich. Jeśli posiadasz takie potrzeby skontaktuj się z opiekunem klienta. Postaramy się pomóc.

Oferujemy naszym klientom duże doświadczenie całego zespołu, zaangażowanie i przede wszystkim wielką pasję.

Jesteśmy pewni, że zostając naszym klientem docenisz te elementy.

FAIR PLAY

Bardzo ważne w naszej pracy są zasady Fair Play. Jeśli się zdarzy sytuacja problematyczna. Zawsze w takim przypadku dążymy do takiego rozwiązania, by obie strony były usatysfakcjonowane. Nie sięgamy po drastyczne rozwiązania, póki nie wyczerpiemy wszystkich możliwości pójścia na kompromis.


POŚREDNICY I AGENCJE REKLAMOWE

Wielu z naszych Klientów zamawia u nas produkcję pudełek, by sprzedać je dalej. Często zabezpieczają oni warstwę logistyczną i kreacyjną. Jednak to my wykonujemy produkt. Chętnie współpracujemy z taki pośrednikami. Nasze zasady fair play rozciągają się również tutaj. Nigdy nie próbujemy ich pominąć nawiązując bezpośredni kontakt z klientem. Dla zapewnienia jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa możemy podpisać stosowną umowę. Jeśli jesteś tym zainteresowany, poproś opiekuna o jej przedstawienie.

WSPÓŁPRACA

Zostając naszym klientem będziesz powinieneś zapoznać się i zgodzić na nasz regulamin. Złożenie zlecenia jest równoznaczne z jego uznaniem. Jeśli w czasie negocjacji niektóre warunki regulaminu zostaną zmienione, ważne są nasze indywidualne ustalenia, jednak pod warunkiem, że są określone w formie pisemnej. Warunki współpracy znajdziesz poniżej.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz poniżej.

PytanieOdpowiedź
Jaki jest minimalny nakład pudełek? Dla większości pudełek minimalnym nakładem jest 500szt. Wyjątkiem są nietypowe pudełka, których opracowanie łączy się z dużym nakładem pracy zespołu projektującego. Niektóre typy pudełek wykonujemy w nakładach od 100o szt.
Potrzebuję mniej pudełek. Czy możecie mi pomóc? Jesteśmy w trakcie opracowywania kilku rodzajów uniwersalnych pudełek w najpopularniejszych rozmiarach. Będą one dostępne od ręki. Ich znakowanie można wykonać samodzielnie, lub zlecić nam.
Jaka jest cena pudełka? Za każdym razem wycenę pudełka wykonujemy indywidualnie. Nie posiadamy cenników. Orientacyjne ceny znajdziesz TUTAJ. Jednak pamiętaj, że cena pudełka zależy od nakładu. Chociaż minimalna ilość to kilkaset sztuk, to cena przy 300-500 sztukach może Ci się wydać wysoka. Nakłady przy których ceny już nie spadają drastycznie zaczynają się przy nakładach powyżej 2-3 tyś.
Potrzebuję Luksusowe pudełko na mój produkt, ale nie wiem jak się do tego zabrać? Skontaktuj się z opiekunem. Jeśli nie masz takiego, po prostu zadzwoń lub napisz do nas. Przedstaw swoje oczekiwania. Zaproponujemy Ci ciekawe rozwiązanie. Jeśli Ci się spodoba – będziemy dalej pracować razem.
Czy wykonujecie projekty graficzne? Nasz dział projektowy zajmuje się konstrukcją pudełek. Współpracujemy z grafikami, lecz zaawansowanych projektów nie wykonujemy. Możemy zaproponować proste projekty, typu umieszczenie Twojego logo i napisu na pudełku.
Z jakiego materiału najlepiej jest wykonać pudełko premium? Mając duże doświadczenie chętnie doradzamy w zakresie wyboru materiału. Materiałów jest bardzo wiele. Ich wybór zależy od rodzaju produktu, funkcjonalności pudełka, zamierzonego efektu końcowego, ekologiczności i oczywiście gustu klienta.
Jakie pudełka produkujecie najczęściej? To zależy od wielu czynników. Najpopularniejsze są pudełka typu spód-wieko (PSW). Są one proste i relatywnie tanie. Duże nakłady (powyżej 10 tyś) to przeważnie pudełka tego rodzaju. Jednak dla produktów luksusowych lub prezentowych najpopularniejsze są pudełka korpus z okładką (PKO). Tego typu pudełka też często wykonujemy w wysokich nakładach. Branża kosmetyczna i alkoholowa bardzo lubi pudełka z burtą. Nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.
Do jakich krajów wysyłacie pudełka? Nie ma ograniczenia. Do tej pory nasze pudełka eksportowane były na wszystkie kontynenty. Jedynym wyjątkiem jest Antarktyda. Należy mieć jednak na uwadze, że transport morski jest czasochłonny, a sprawy celne należy załatwiać odpowiednio wcześniej.
Czy zajmujecie się również konfekcją towaru? Raczej unikamy pakowania towaru w pudełka. Zajmują się tym firmy co-packingowe, do których nasze pudełka często trafiają.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.