SPRAWY OGÓLNE, ALE WAŻNE

Nie jesteśmy pośrednikiem. Sami produkujemy pudełka.
Produkcja pudełek odbywa się w Polsce.
Preferujemy materiały produkcji europejskiej i tylko jeśli nie można ich nabyć używamy zamienników.

ROZMIAR PUDEŁKA

Zawsze posługujemy się wymiarem WEWNĘTRZNYM pudełka.
Jest on ważniejszy, ponieważ w tą przestrzeń musi zmieścić się towar. Na rozmiar zewnętrzny wpływa kilka czynników. Głównie typ pudełka i grubość tektury.
Może się zdarzyć, że dla Klienta ważniejszy jest wymiar zewnętrzny (np. gdy pudełko musi pasować w określony otwór). Nie jest to problem, ale prosimy o informację na początku. Uwzględnimy to podczas projektowania siatek pudełka.

WYCENA

Wycena produkcji pudełka wymaga wykonania wielu rysunków i wstępnego zaplanowania procesów produkcyjnych. Wykonamy dla Ciebie tyle wycen ile będzie trzeba, ale nie pytaj od razu o wszystkie warianty, ponieważ nasi pracownicy nie zdążą wykonać tak wielu wycen. Skontaktuj się z naszym pracownikiem, poproś o poradę.

TERMINY

Produkcja pudełek składa się z wielu procesów. Normalnie trwa to 3-5 tygodni. Prosimy Cię o wcześniejsze składanie zamówień. Zwłaszcza w sezonie terminy mogą być dłuższe.
Z doświadczenia wiemy, że rozmowy wstępne potrafią trwać nawet kilka miesięcy. Często nawet po złożeniu zlecenia nie możemy przystąpić do produkcji, ponieważ nie wszystkie detale są ustalone.
Pamiętaj, że Twoi graficy potrzebują czas na projekt, a klienci często nie wprowadzają w nim zmiany, co przedłuża czas rozpoczęcia produkcji.
Pamiętaj też o tym, że wszystkie ustalenia dotyczące wyglądu, grafiki, wkładek, pakowania i transportu powinny być z Tobą ustalane przed złożeniem zlecenia. Termin realizacji jesteśmy w stanie potwierdzić dopiero, gdy wszystkie szczegóły są zatwierdzone. Jeśli musisz część rzeczy konsultować ze swoimi klientami lub współpracownikami może być potrzebne więcej czasu.

JAKOŚĆ

Stosujemy rygorystyczne normy jakościowe i ekologiczne. Naszym wyróżnikiem jest jakość produkcji. Kontrola jakości przebiega u nas w sposób ciągły, na każdym etapie produkcji. Elementy, zawierające wady są przez nas odrzucane. Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo do niewielkiej różnicy między zamówieniem a ilością wykonaną.

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

Jesteśmy szczególnie uczuleni na sprawy związane z ekologią.
Większość naszych surowców pochodzi z recyclingu.
Niektóre surowce pochodzą z naturalnych i odradzalnych zasobów – ich eksploatacja jest ściśle kontrolowana.
Nasz zakład mieści się na wsi – nasi pracownicy w większości również mieszkają na wsi. Ich stały kontakt z naturą
powoduje, że każdy z naszych pracowników świadomy jest konieczności ochrony przyrody. Nie zatruwamy środowiska, a nasze odpady trafiają do recyclingu.
Nasze produkty można recyclingować.
Posiadamy odpowiednie certyfikaty świadczące o naszej uwadze w tym zakresie.
Przy wyborze maszyn i technologii istotnym czynnikiem jest energooszczędność i dbałość o środowisko.

PRACOWNICY

Najcenniejszym naszym zasobem jest wiedza i zaangażowanie pracowników. Dbamy o nich. Staramy się, by praca sprawiała im radość a relacje między nimi były jak najlepsze. Organizujemy imprezy firmowe, cykliczne spotkania i szkolenia.

DOŚWIADCZENIE

To jeden z naszych największych atutów. Być może powinien znaleźć się na początku 🙂
Zdajemy sobie sprawę, że możesz nie mieć doświadczenia w produkcji pudełek. Spokojnie możesz zdajć się na nas. Opowiedz nam o tym, czego oczekujesz. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.