ZASTOSOWANIE

Większość produktów umieszczanych w pudełkach wymaga zastosowania wkładek. Zabezpieczą one przed przemieszczaniem i obijaniem się produktów w środku. Często zdarza się, że w jednym pudełku trzeba zmieścić więcej elementów. Na przykład butelka, korkociąg, szklanka i ulotka.

PROJEKTOWANIE i WYTRZYMAŁOŚĆ

Każdy produkt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia do produkcji wypełnień. Często projektowanie wkładki, jej testowanie i akceptacja zajmuje więcej czasu niż te same czynności związane z samym pudełkiem. Często gotową wkładkę testujemy przesyłając sobie z klientem gotowe pudełko z produktami za pomocą różnych firm kurierskich. Innym sposobem testowania jest rzucanie pudełka na podłogę z określonej wysokości.
Doszliśmy już do takiej wprawy, że mamy własne normy wysokości zrzucania pudełka, uzależnione od typu lub firmy przesyłkowej 🙂

Ekologia wypełnień

Najczęściej stosujemy wypełnienia wykonane z kartonów, tektury lub pianki.
Za każdym razem wkładka taka jest indywidualnie projektowana i najczęściej wymaga to przesłania nam produktów, które mają znaleźć się w pudełku.
Zachęcamy klientów do stosowania wkładek z kartonów i tektury. Są one biodegradowalne i mają najmniejszy wpływ na środowisko.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.