Kontakt

BIURO I FABRYKA
62-001 Chludowo
ul. Kościelna 26,
Wejście do biura od ul. Rynek

Magazyn 1:
Chludowo, ul. Kościelna 26
Magazyn 2:
Chludowo, ul. Polna 5,

tel. 618 116 795

SIEDZIBA (adres na fakturach)
1 Box Factory Sp. z o.o.
Graniczna 29, Złotniki
62-002 Suchy Las
NIP: 777-26-94-615
REGON: 634454233
KRS: 0000153581
Korespondencję oraz wszelkie przesyłki
prosimy kierować na adres biura.

OPIEKUNOWIE KLIENTA
Bartosz Rura (pl)
kierownik działu handlowego
kom. 728 448 300
e-mail: bartek@1boxfactory.com

Mieczysław Stefko (en, pl)
Opiekun klienta
kom. 795 461 373
e-mail: mieszko@1boxfactory.com

Anna Stachowiak (en, pl)
Opiekun klienta
kom. 880 572 306
e-mail: anna.s@1boxfactory.com

ZAKUPY I LOGISTYKA
Anna Barłóg – specjalista
kom. 501 415 750
e-mail: anna@1boxfactory.com

KSIĘGOWOŚĆ I ROZLICZENIA
Natasza Pawlak – specjalista
kom. 888 881 981
e-mail: natasza@1boxfactory.com

PRODUKCJA
Iza Szarzyńska – kierownik produkcji
kom. 728 448 301
e-mail: iza@1boxfactory.com

TECHNOLOG
Maciej Maćkowski
kom. 512 077 024
e-mail: maciej@1boxfactory.com

MAGAZYN
Marcin Szarzyński
kom. 728 448 310
e-mail: magazyn@1boxfactory.com

ZARZĄD
Prezes Zarządu
Jerzy Dolata
e-mail: jerzy@1boxfactory.com

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.